Parlamenti téma volt a szemétégető

A Szentgotthárd közelébe tervezett heiligenkreuzi szemétégető és a Rába habzása mindennapos téma a vasi városban. A hulladékégető megépítését nemrégiben másodfokon is engedélyezte az illetékes hivatal. Bana Tibor országgyűlési képviselő június 21-én kérdést intézett a külügyminiszterhez Várható-e jelentős változás diplomáciai téren a hulladékégető és a Rába szennyezése ügyében? címmel – olvasható a város internetes portálján. Martonyi János válaszában arról biztosított, hogy a Magyar Kormány minden lehetséges jogi és diplomáciai lépést meg fog tenni annak érdekében, hogy a magyar érdekeket mindkét ügyben a leghatározottabban képviseljék.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek