Jövőre indulhat a szentgotthárdi városközpont megújítása

A Nyugat-dunántúli Regionális Operatív Program segítségével több, mint 432millió Ft-ot fordíthat az önkormányzat az eddiginél vonzóbb, szolgáltató városközpont kialakítására -olvasható a gotthardtv.hu-n. A munkák legkorábban 2011 nyarán kezdődhetnek meg, melyeknek során a főtér néhány önkormányzati tulajdonú üzlethelyisége korszerűsödhet, épületének homlokzata újulhat meg. Felújítják a Polgármesteri Hivatalt és a Mártírok úti játszóteret is. A legjelentősebb változások a Színházban és környezetében lesznek. Az új térburkolat kialakítása mellett a templom és a színház közötti terület is megszépül. A pályázatnak köszönhetően a színház épületét teljesen felújítják és részben bővítik is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek