Mindent bevetnek a hulladékégető ellen

Az osztrák közigazgatási bíróságnál és az Alkotmánybíróságnál támadja meg Magyarország a heilingenkreuzi hulladékégető immár jogerőssé vált építési engedélyét. Illés Zoltán környezetvédelmi államtitkár a Népszavának azt mondta, ha ez sem segít, az Európai Unióhoz vagy a Hágai Nemzetközi Bírósághoz fordulnak. Készek arra is, hogy blokkolják az erőműbe vezető vasútvonal magyarországi szakaszát, így a szemét azon az úton nem juthat el a céljához. Korábban ezt a megoldást javasolta a szentgotthárdi civil szervezet a ProNAS is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek