Vas megyében 4 étterem csatlakozott ahhoz az akcióhoz, melynek során még három szerdán keresztül a vendéglátóhelyeken féláron kínálják a minőségi borokat. Sokan tiltakoztak az ötlet ellen, mivel nem egyeztették megfelelően a szakmai szervezetekkel - mondta el megkeresésünkre Pammer István a Vas Megyei Vendéglátó Klub vezetője. A szakember elmondta, hogy sok volt a negatív kritika, de az éttermek beszámoltak jó tapasztalatokról is. A vendéglősök fontosnak tartják, hogy a belső piacot élénkítsék, ezáltal fizetőképes legyen a kereslet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!