Átadták a felújított a Büki Egészségházat

Az épület rekonstrukciójára több mint 22 millió forintos Európai Uniós támogatást nyert az önkormányzat. A beruházás célja az életmód, és az ellátás feltételeinek javítása, valamint a hosszú távú költséghatékony üzemeltetés. A funkciók nem változtak, így továbbra is két felnőtt háziorvosi, egy gyermekorvosi és egy fogorvosi rendelő, valamint az egészségház működik a létesítményben, amely elsősorban a járóbeteg ellátást biztosítja. Horváth Lajos polgármester rádiónknak elmondta, hogy a környékbeliek várhatóan októbertől vehetik igénybe az egészségház szolgáltatásait

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek