Új vezető a nyugat-dunántúli fejlesztési tanács élén

Manninger Jenő a Zala Megyei Közgyűlés elnöke, országgyűlési képviselő személyében új elnököt választott csütörtökön a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács – tudta meg az MTI. A Zalaegerszegre összehívott rendkívüli ülésen Ipkovich György társelnök jelentette be, hogy a jelenlévő 11 tag egyhangú szavazással választotta meg az új elnököt. A testület egyúttal konkrét döntéseket is hozott. Manninger Jenő a sajtótájékoztatón elmondta: folyamatban lévő ügyekről, pályázatok módosításáról döntöttek, hogy az érintett települések beruházásai folytatódhassanak, az önkormányzatok pénzhez jussanak. Elhangzott az is, hogy 2007-től 2010-ig a nyugat-dunántúli régióba több mint 413 milliárd forint fejlesztési forrás érkezett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek