Egy évtizedes múltra tekint vissza az a vas megyei rendezvény, melynek során az önkormányzatok csapatai mérik össze főzőtudományukat. Az egyetlen kikötés, hogy minden ételt helyben kell elkészíteni, ezeket pedig a nap végén a legjobb séfekből álló zsűri minősíti. Ennek megfelelően értékes jutalmakat kapnak majd az újdonsült szakácsok. Kulturális és sportesemények is várják az érdeklődőket a nap folyamán. Kovács Ferenc , a Vas Megyi Közgyűlés elnöke rádiónknak elmondta, hogy a helyiek körében egyre népszerűbb ez a sütő-főző verseny.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!