Hulladékudvart alakítanának ki Szentgotthárd

A város önkormányzata még 2008-ban döntött arról, hogy csatlakozik a Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Projekthez. Ennek részeként épül most a hulladékudvar a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium támogatásával. A város olyan telephely kialakítását tervezi, ahol a szelektív hulladék befogadása mellett a lakosság a veszélyes hulladékokat is leadhatná. A Szentgotthárd Ipari Parkban kialakítandó udvarra az önkormányzat megkapta a jogerős építési engedélyt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek