Újabb embereket kellene elbocsátani az intézetből, pedig így is kevés a pedagógus a Dr. Nagy László Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézményben. A speciális nevelésű igényekkel rendelkező gyerekeknél kiemelkedő eredményeket érnek el, de nagyon kevés központi normatívát kap az iskola. Ezt az elmúlt négy esztendőben minden évben 350 millió forinttal egészítette ki a megye. Több pénzt azonban nem tudunk adni. A kőszegi iskolában tanulnak beszédhibás, értelmileg enyhén sérült és állami gondozott gyermekek is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!