A Heves megyei Hort településre a hét elején érkezett meg az a segélycsomag, melyet a Kőszegi Karitász segítségével gyűjtöttek össze. A Jurisics Miklós Gimnáziumba ruhákat, a plébániára pedig élelmiszert és tisztítószereket adtak le az adakozók. A megyében több alkalommal is szerveztek már gyűjtést, legközelebb a sárvári fürdőben lehet jótékonykodni, ahol a jegybevételekből a felsőzsolcai árvízkárosultakat támogatják majd.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!