Az együttes egy daiko nevű japán dobot, egy pár taiko verőt, 2009-es cd-iket és a 2010-es Sakura koncertjük plakátját bocsátja árverésre honlapján. A bevételt az árvízkárosultak javára ajánlják fel.
Az együttes nyáron már fellépett egy, az árvízkárosultak javára szervezett jótékánysági koncerten, akkor jött az árverés őtlete is. A csapat egyébként kulturális misszióként fogja fel munkáját, ezért saját rendezésű programjaik többnyire ingyenesek.