Az előzetes adatok alapján a nyitónaphoz hasonlóan vasárnap is mintegy 3000 ember volt kíváncsi a koncertekre a Rába parton. Hegedüs László főszervező azt mondta, lesz folytatása a Borsodi AlteRába Fesztiválnak, hiszen a rendezvény nullszaldós lett. Nem csak a közönség, hanem a fellépők is remekül érezték magukat. A zenekarok tagjai szinte kivétel nélkül segítették az első fesztivál szervezőit ötleteikkel és tanácsaikkal. A három napos körmendi rendezvény zárónapján az eső sem tudta elmosni a jó hangulatot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!