Ma délután kettő órakor a Vas megyei Kemenesmihályfán Cseledi Jenő, a település polgármestere és Horváth Jácint, a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség ügyvezető igazgatója írják alá a beruházásra vonatkozó szerződést. A településen szükségessé vált fejlesztés megvalósításának első lépése, hogy megkötik a támogatási egyességet. Kemenesmihályfa község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása több mint 153 millió forint összköltséggel bír. A munkálatok a tervek szerint 2011-re készülnek el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!