Menesztették hat Regionális Munkaügyi Központ vezetőjét és az Állami Foglalkoztatási Szolgálat főigazgatóját. A Nemzetgazdasági Minisztérium közleménye szerint szemléletváltást tartanak szükségesnek, ezért cserélik le a vezetőket. A kormány azt várja a megújuló Állami Foglalkoztatási Szolgálattól, hogy váljon hatékony és fajsúlyos szereplővé a munkaerő-közvetítés piacán, egyúttal olyan szervezetté, amely érdemben segíthet a jelenlegi tragikus foglalkoztatási helyzet javításán - áll a közleményben. A vezetői posztokra pályázatot írnak ki. Információink szerint csere lesz a Nyugat-Dunántúli Regionális Munkaügyi Központnál is, azonban itt egyelőre nem nyilatkoznak a hírrel kapcsolatban. A Nyugat annyit megtudott, hogy Kiss Ambrus főigazgató augusztus 2-tól nyugdíjba vonult.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!