Tolvajok, betörők

Becsengettek, loptak

Tegnap egy szombathelyi férfi jelezte, hogy három, számára ismeretlen személy csengetett be a lakásába a déli órákban. Ketten közülük beszélgetésbe elegyedtek a tulajdonossal, míg harmadik társuk a nagyszobában található íróasztal fiókjából feltehetően 180 ezer forint készpénzt tulajdonított el. Az ügyben büntetőeljárás indult.

Aranyékszereket loptak

Tegnap délután jelentették, hogy egy vépi családi házba betörtek. Az elkövetők az utca felől nyíló ablakon keresztül jutottak be az épületbe, a szobában lévő szekrényből aranyékszereket vittek el.

Rézkábelt loptak a vasútról

Tegnap a késő esti órákban vették észre, hogy a Kőszeg-Szombathely vasútvonalon ismeretlenek hét db, a vasúti átkelőhelyet biztosító fényjelző készülék vezérlésére szolgáló rézkábelt tulajdonítottak el. A rendőrség közlekedés biztonsága ellen elkövetett bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek