Plechl Tibor az LMP kőszegi polgármester-jelöltje

Plechl Tibor a Lehet Más a Politika kőszegi polgármester-jelöltje. Gergácz Ildikó, az LMP Vas megyei koordinátora emlékeztetett rá, hogy az ökopárt jelöltje már a tavaszi országgyűlési választáson is viszonylag jól szerepelt, 6% feletti eredményt ért el. A műszaki vezetőként dolgozó Plechl Tibor fontosnak tartja Kőszeg kistérségi szerepének erősítését, a munkahely teremtő beruházások támogatását, a fiatalok letelepítésének elősegítését, az egészségügyi ellátórendszer javítását, a helyi civil szervezetek segítését, valamint a környezetvédelmi programok beindítását a városban. Plechl Tibor bejelentette azt is, hogy nem csak polgármester-jelöltként kívánja magát megmérettetni, hanem egyéni képviselő-jelöltként is indul Kőszeg 1-es számú választókerületében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek