Az elmúlt hónapokban több szombathelyi épületről réz- illetve bronztáblákat loptak el. A tolvajok a városháza faláról ellopták a Virágos Magyarországért verseny első helyezéséért kapott bronztáblát, és egy családi ház faláról a Weöres Sándor emlékére készült bronz emléktáblát is. A rendőrség egy 15, valamint egy 22 éves szombathelyi férfit gyanúsít. Az ellopott színesfémek feltehetően egy szombathelyi Kft-hez kerültek. A cégvezetőt és testvérét a hatóság orgazdasággal gyanúsítja.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!