Szállítmányozási ügyintéző néven új képzés várja szeptembertől a diákokat a Béri Balogh Ádám Gimnázium Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskolában. A jelentkezéseket augusztus végéig várják az intézményben. A tanulók az elvégzett 2 év után árufuvarozási és személyszállítási feladatokat látnak majd el. A diákoknak nyáron is lehetőségük van gyakorlatra, amit különböző árufuvarozással szállítmányozással foglalkozó cégeknél tölthetnek - mondta el az intézmény vezetője Bartók Gyöngyi.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!