- Indokolás nélkül felmentettek vezetői beosztásomból. Sem írásban, sem külön kérésemre, szóban sem indokolták a felmentés okát - Írja sajtóközleményében Márkus Ferenc az Őrségi Nemzeti park igazgatója. - Nem hagyom el az Őrséget, de ha nem tudok itt, vagy innét végezhető munkát szerezni, akkor csak részben tudok itt maradni - teszi hozzá levelében Márkus. Az igazgató 2008. április 1-től vezette az önállóságát visszaszerző, újraélesztett, Őrségi Nemzeti Parkot. Az Őrségi Nemzeti Park igazgatójával együtt felmentették az aggteleki, és a hortobágyi nemzeti parkok igazgatóit is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!