Egy ember súlyosan megsérült, mikor gázfejtés közben felrobbant egy gázpalack a Jánosházán, egy gázcseretelepen – értesült a HavariaPress. A robbanás kedd délelőtt fél 10 körül történt a község Kossuth terén lévő gázcseretelepen. A telep tulajdonosa, egy középkorú férfi propán-bután gázt fejtett egy nagyobb palackból egy kisebbe, mikor utóbbi – eddig nem tisztázott okból – felrobbant. A tűzzel kísért detonációban az átfejtést végző férfi súlyosan megsérült, a szombathelyi kórházba szállították a mentők. A tüzet a helyi önkéntesek, valamint a környező településekről érkező tűzoltók megfékezték.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!