Kiemelkedő helyen a vasi érettségizők

Az elsődleges adatok szerint az idei évben nehezebb volt a bejutás az egyetemekre és főiskolákra. A felvi.hu statisztikái szerint Vas megyéből a felvételizők 73 %-át felvették valamely felsőoktatási intézménybe, különösen szép teljesítmény, hogy több mint 50%-kuk államilag támogatott képzésre jutott be. Városunkban kiemelkedő a Bolyai és a Nagy Lajos Gimnázium eredménye. A legfrissebb statisztikák szerint Győr-Moson-Sopron megye áll a felvételi ranglista élén, innen jutott be a legtöbb diák államilag támogatott képzésre.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek