Bővül a kerékpárút-hálózat Körmenden

A közelmúltban adták át a forgalomnak a Rákóczi úton a Mátyás király utca és a Nefelejcs utca között kiépített kerékpárutat. A közel 57 millió Ft-ba kerülő beruházáshoz 30 millió Ft támogatást nyújtott a Közlekedési Koordinációs Központ. Az önkormányzat az infrastrukturális beruházások között nemcsak a szennyvízhálózat bővítését vagy a közúthálózat felújítását tartja szem előtt, figyelmet fordítanak a kerékpárút-hálózat bővítésére is. A jövőben a Nefelejcs utca és a horvátnádaljai városrész közötti kerékpárút bővül egy 3 km-es szakasszal, ehhez az önkormányzat pályázati forrást kíván igénybe venni – számol be a város honlapja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek