Lopás az üdülőből, koccanás a busszal

Loptak az üdülőből

Szerdán egy helyi lakos tett bejelentést a rendőrségre, mert ismeretlen elkövető Szombathelyen az egyik üdülő területéről notebook-ot, valamint egy digitális fényképezőgépet tulajdonított el. A lopással kb. 220.000 Ft kárt okozott.

Őzbaleset

Szerdán a délelőtti órákban egy osztrák állampolgár haladt gépkocsijával a 8-as főúton Körmend felől Magyarszecsőd irányába, mikor a kukoricásból egy őzsuta ugrott elé. Az ütközés során személyi sérülés nem történt, de a gépkocsiban kb. 50 ezer forint kár keletkezett.

Nem tudta kikerülni a buszt

Szerdán délután Szentgotthárdon, a Máriaújfalui úti kereszteződésben történt közlekedési baleset. Egy magyarlaki lakos haladt személygépkocsijával Magyarlak felől Szentgotthárd irányába, mikor a buszmegállóhoz érve érintőlegesen ütközött a megállóban álló busszal illetve a szemből érkező másik autóval. Személyi sérülés nem történt, a három gépkocsiban kb. 200 ezer forintt kár keletkezett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek