A tervek szerint halad a vasútfejlesztés a GYSEV Sopron-Szombathely-Szentgotthárd vasútvonalán. Az 50 milliárd forintos rekonstrukció három üteméből kettő már megvalósult, a harmadik júniusban kezdődött, és a tervek szerint november végén befejeződik. Szombathelyen a Csaba utcánál közúti felüljáró épül a vágányok felett, itt a gyalogos- és kerékpáros-forgalom az aluljáróban történik. A korszerűsített vonalakon a GYSEV négy, új beszerzésű motorvonattal bonyolítja a forgalmat – ezek 2012-től állnak munkába. Az uniós beruházás közel 300 embernek ad munkát az elkövetkező közel két évben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!