A Zrínyi iskolában sikerült kiosztani a tankönyveket

A szombathelyi általános iskolában az elmúlt héten szinte mindenki jelentkezett és megvette a következő tanévre szükséges könyveket. Nagy Attila igazgatótól megtudtuk, hogy mindössze 30-35 gyermeket várnak még a szüleikkel, hogy átvegyék a taneszközöket. Az iskolába egyébként egyetlen természetismeret tankönyv nem érkezett meg, ez egy új kiadású könyv, és várhatóan néhány héten belül ezt is megkapják a diákok. A könyvcsomagok ára átlagban 15 ezer forint, de az iskola tanulóinak egyharmada jogosult az ingyenes tankönyvre - hangsúlyozta az igazgató.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek