Nyugat-dunántúli városok szépülnek meg

Hét városközpont fejlesztésre írtak alá támogatási szerződéseket a napokban, az összesen 5, 6 milliárd forintos támogatásból rész jut Körmendnek és Répcelaknak is. A körmendi vasútállomás 50 millió forint összértékű fejlesztéséhez 45 millió forinttal járul hozzá az Európai Unió, az erről szóló támogatási szerződést szerdán írták alá. Új külsőt kap Répcelak sporttelepe, a rekonstrukcióhoz 40 millió forintot kapott a város. Szombathely városközpontjának funkcióbővítő megújítására közel 876 millió forintot nyert el, a fejlesztés összköltsége 1,49 milliárd forint. A projekt egy részét - a felújított Kőszegi, Király és Szent Márton utcákat - csütörtökön adták át.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek