A régi HEMO épületének átépítése utolsó szakaszába érkezett, már csak a belsőépítészeti kialakítás van hátra, a Weöres Sándor Színház színészei novemberben már elkezdhetik a próbákat. Szombathely önkormányzata 1,8 milliárdos kormányzati támogatást kapott, ebből valósul meg a néhai helyőrségi klub átépítésére: 5 nagyméretű színpad, kamaraterem, megemelt nézőtér, forgószínpad várja majd a közönséget. Emellett próbateremmel és kelléktárral is bővül az épület. Jordán Tamás igazgató szerint a Weöres Sándor Színház társulata végre otthonra talál. Január 21-én, a Magyar Kultúra Napján az Ember Tragédiájával nyílnak meg hivatalosan a "csodapalota" kapui.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!