Bár augusztus elején még kevés gombát lehetett találni a vasi erdőkben; az elmúlt hetek időjárásának köszönhetően a helyzet rendkívül kedvezőre fordult: az elmúlt napokban már nagy mennyiségben lehetett válogatni az ehető gombafajták között. Megfelelő időjárás esetén idén hosszúnak ígérkezik a gombaszezon. Kalauz József gombaszakértő szerint fontos a szedett gombák megfelelő tárolása, mindenkinek célszerű felkeresni a szombathelyi gombavizsgáló állomást, hiszen csak egy szakember tudja biztosan észrevenni a mérgező gombákat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!