A 2010-ben negyedik alkalommal megrendezett Félhold és Telihold – Kőszegi Ostromnapok rendezvénysorozat záró hétvégéjén Kőszeg ismét számos programmal várja a látgatókat. A hétvége csúcspontja és egyben az egyhónapos programot lezáró rendezvény az Ostrom megemlékezés lesz augusztus 29-én, vasárnap, amikor dr. Hende Csaba honvédelmi miniszter mond ünnepi beszédet a várudvaron, a Jurisics szobor tövében. Az ünnepségen részt vesz Jurisics Miklós szülővárosa, a horvátországi Senj küldöttsége, majd a vár lovagtermében Senj polgármestere és Huber László kőszegi polgármester aláírják a két város testvérvárosi szerződését.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!