Lopások boltból, munkahelyről

Betörtek a vendéglőbe

Tegnap reggel vették észre, hogy az éjszaka betörtek az egyik szombathelyi vendéglőbe. Az ismeretlen tettes italokat, cigarettát, élelmiszert vitt el, a kár 40 ezer forint.

Bolti lopás

Tegnap délelőtt egy vasvári festékbolt vezetője jelentette, hogy az üzlet pultjának fiókjából eltűnt az irattartója, amelyben kb. 800 ezer forint készpénz volt.

Munkahelyi lopás

Tegnap délután jelentette a károsult, hogy Sárváron, a Rábasömjéni úton lévő munkahelyének öltözőjében feltörték a szekrényét, elvitték az iratait és két bankkártyáját. Később kiderült, hogy az egyik kártyával többször megpróbáltak pénzt felvenni.

Nem adott elsőbbséget

Tegnap késő délután Sárváron, a Deák u. és a Fekete híd kereszteződésében egy Ford nem adott elsőbbséget a balról érkező Ladának. Az ütközés következtében a Lada megpördült, majd ismét nekicsapódott a Ford oldalának. A vétkes sofőr és a Lada utasa könnyű sérüléseket szenvedtek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek