Szombathelyen a városi tanévnyitó ünnepséget a Puskás Tivadar Szakképző iskolában tartják kedden este 6 órakor. A 2010/11-es tanév szeptember 1-től június 15-ig tart majd. Országos szinten évről évre kevesebb az elsős kisdiák, idén 97 ezren ülnek először iskolapadba. A tanév megkezdése anyagi nehézséget okozhat a szülők számára, azonban a diákok jó része jogosult ingyenes tankönyvre. Nagy Attila, a szombathelyi Zrínyi Ilona általános iskola igazgatója elmondta, hogy jövő kedden este tartják meg a tanévnyitó ünnepség, és az első napokban rövidített tanórákon rázódhatnak vissza a diákok az iskolai körülmények közé. Idén egyébként náluk többen kezdik meg a tanévet, mint a korábbi évben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!