A Népegészségügyi Képző- és Kutatóhelyek Országos Egyesülete negyedszer rendez konferenciát, ezúttal a Savaria Egyetemi Központban. A konferencia szeptember 2-án kezdődik, amikor is közgyűlést tart az egyesület, majd a tanácsteremben a poszter-szekciót lehet megtekinteni. Másnap a Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ Konferenciatermében köszöntőt mond dr. Ipkovich György, Szombathely polgármestere és dr. Gáspár Mihály, a Művészeti, Nevelés- és Sporttudományi Kar dékánja. A plenáris ülés keretében Mikola István, az Országgyűlés Egészségügyi Bizottságának elnöke és Békefi Dezső, a Programtanács elnöke tartanak előadást. A két nap alatt 52 prezentáció hangzik el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!