A Savaria Egyetemi Központ idei gólyatáborát szeptember 1. és 5. között rendezi meg a Hallgatói Önkormányzat – adja hírül az intézmény hírlevele. Szeptember 1-jén 18 órakor nyit a sörkert, majd másodikán a gólyák ismerkedését segítő feladatok következnek. 3-án lesz a tábor egyetlen „hivatalos” programja, az ünnepélyes tanévnyitó, ahol az elsőéves hallgatókat az egyetem polgáraivá fogadják. 4-én a gólyatábor tradicionális városi vetélkedőjére, a Savaria túrára kerül sor. 5-én a Gagarin fürdőben egyebek mellett főzőverseny, hennafestés, különféle vetélkedők várják a leendő egyetemistákat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!