Lezárult az úgynevezett KÖSZI program, amelyet a CBA és a Procter&Gamble hozott létre azzal a céllal, hogy 5 település egy-egy intézményét olyan eszközökkel, felszerelésekkel vagy használati cikkekkel támogassa, amelyre az adott intézménynek leginkább szüksége van. A tavasszal indult gyűjtésben az üzletekben megvett egyes termékek után 30 forint került a közösség „perselyébe” és az így összegyűlt 10 millió forintot egyenlő arányban osztják szét a nyertes települések iskolái illetve egészségügyi intézményei között. A program honlapjára látogatók Szombathelyen a Markusovszky Kórháznak szánták az adományt, amit szeptember végén adnak át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!