November végére készül el a szentgotthárdi Gondozási Központ. Európai Uniós támogatásból valósul meg a szentgotthárdi Városi Gondozási Központ akadálymentesítése. A pályázaton közel 11 millió forintot nyertek el, amihez a város önkormányzata vállalta a szükséges önerő biztosítását. Az elnyert pénzből a többi között elkészül a külső akadálymentes megközelítés, és a parkolók kialakítása. De az épület földszinti részén, a belső folyosókon, és a mosdókban is akadálymentesítést végeznek. Emellett a gyengén látók illetve a nagyothallók részére kihelyeznek jelöléseket illetve eszközöket az épület külső és belső közlekedő útvonalain.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!