Szeptemberben mintegy 1500-an kezdik meg tanulmányaikat a Savaria Egyetemi Központban. Az ünnepélyes tanévnyitót a Sportházban tartják. A héten, szerdán kezdődik majd az egyetem gólyatábora is. A sok színes programban lehetősége lesz az elsőéveseknek megismerkedniük egymással. A tábor egyetlen „hivatalos” programja, az ünnepélyes tanévnyitó lesz, ahol az elsőéves hallgatókat az egyetem polgáraivá fogadják. A gólyatábor tradicionális városi vetélkedőjét is megtartják, de lesz főzőverseny, hennafestés, és különféle vetélkedők is várják a leendő egyetemistákat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!