Átadták a megújult hajléktalanszállót Szombathelyen

A szombathelyi éjjeli menedékhely és átmeneti szálló régóta felújításra szorult, végül 105 milliós EU-s pályázati pénzből kezdhették meg az épület rekonstrukcióját – tudtuk meg Stankovics Erikától, az intézményt üzemeltető Savaria Rehab-Team igazgatójától. A támogatás segítségével lakószobákat, közösségi- és kiszolgálóhelyiségeket, konyhákat alakítottak ki és kívül-belül felújították az épületet. Megszűnt a szálló zsúfoltsága is, ezentúl több lakószoba áll a hajléktalanok rendelkezésére.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek