Indul a síszezon: ismét magyar szakemberek jelentkezését várják a szomszédos Ausztriába. A tiroli Munkaerőpiaci Szolgálat megbízásából a Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ szakképzett és/vagy gyakorlattal rendelkező szakácsokat, felszolgálókat, recepciósokat, konyhai kisegítőket, szobaasszonyokat keres téli szezonális munkavégzésre. Az osztrák munkáltatók olyan szakembereket várnak, akiknek legalább 2 éves szakmai gyakorlatuk van, és jól vagy közepesen beszélnek németül. Jelentkezési határidő szeptember 20. Az előző évekhez hasonlóan idén is kb. 150 jelentkezőre számítanak Vas megyéből – tájékoztatott Szatmári József osztályvezető.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!