Utolsóként a spanyolokkal nézett farkasszemet a magyar női vízilabda-válogatott a zágrábi Európa-bajnokságon, ahol végül 10-7-re győzedelmeskedtek a piros-sárgákon. Ez az ötödik helyre volt elegendő. "Taktikában és lélektanilag is erősebbnek bizonyultunk ma a spanyoloknál - értékelt az MTI-nek Petrovics Mátyás szövetségi kapitány. - Az összképet illetően azonban csak részben derűs a kép. A lányok egyfelől bizonyították, hogy a nagyon fontos meccsekre képesek összekapni magukat, s pillanatnyilag Európában bárkit el tudnak kapni, de mivel nem mindig tudják a megfelelő szintű átlagot hozni, bárkitől ki is tudnak kapni. Sok munkával ez javítható, ezen dolgozunk tovább."
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!