Szeptember 15-ig kérhetnek diákhitelt azok a felsőoktatásban tanuló hallgatók, akik október 15-én már pénzhez szeretnének jutni. Az állami finanszírozásban tanuló diákok akár 200, a költségtérítéses képzésben résztvevők pedig akár 250 ezer forintot is igényelhetnek. Márkus Attila a Savaria Egyetemi Központ tanulmányi hivatalvezetője arról tájékoztatott, hogy az egyetem hallgatói kivételes helyzetben vannak, hiszen nem szükséges bankba menni a nyomtatványok kitöltéséhez, a tanulmányi osztályon intézhetik az igénylést és engedélyeztetést, valamint a diákhitellel kapcsolatban felmerülő egyéb kérdésekre is választ kaphatnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!