Az év utolsó napján 331 esetben kellett intézkedniük a közterületen szolgálatot ellátó rendőröknek a megyében. Nagykölkeden csoportos garázdaság miatt több személlyel szemben indított eljárást a Körmendi Rendőrkapitányság, egy személy ellen pedig életveszélyt okozó súlyos testi sértés miatt indult vizsgálat. Szombathelyen rendőri beavatkozásra többnyire az ittas állapotban elkövetett szabálysértések és bűncselekmények elkövetése miatt volt szükség. Mindezek ellenére azonban megállapítható, hogy az elmúlt évek egyik legnyugodtabb szilvesztere volt ez utóbbi - áll a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!