Folyamatosan szállítják el a karácsonyfákat

A Szova Zrt. még az ünnepeket megelőző időszakban 140 karácsonyfa tárolót helyezett ki a városkülönböző pontjain. A tapasztalatok szerint a lakosság nagy része a Vízkereszt utáni időszakban szedi le a karácsonyfát, ebben a kiemelt időszakban a Szova munkatársai folyamatosan, naponta több alkalommal, teherautókkal szállítják el a gyűjtőkbe helyezett fákat – tájékoztatott Vörös Lajos a Szova Zrt. városgazdálkodási részlegvezetője. A szakember elmondta: vannak olyan területek, ahol az időközben történt átépítések miatt nem tudták kihelyezni a tárolókat, de igyekeztek a közelben is elhelyezni karácsonyfagyűjtőket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek