Február végén ismertetik a kormányreformokat

Február végére készül el a Növekedési és Stabilitási Program, amelyet az előzetes tervek szerint a kormány akkor tár a szélesebb nyilvánosság elé - válaszolta a Nemzetgazdasági Minisztérium az MTI-nek a strukturális reformok bejelentésének időzítését firtató kérdésre, írja a Hír24. Az NGM annyit fűzött hozzá, hogy a kormány egy olcsóbb és hatékonyabb államot szeretne létrehozni, ennek érdekében a szerkezeti átalakításokat nem szakterületenként hajtja végre, hanem annak egységes kormányzati irányt kíván szabni. Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter tavaly év végén ígérte, hogy a reformprogramot még 2011-ben elindítják, és 2012 végén zárul le a folyamat. A reformok eredményeképp a miniszter szerint 600-800 milliárd forint megtakarítás érhető el a költségvetés kiadási oldalán.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek