Az Országos Mentőszolgálat szervezésében rendezett megmérettetés évről-évre egyre népszerűbb az általános és középiskolás korosztály körében. Célja, hogy felhívja a figyelmet az elsősegély-nyújtással kapcsolatos ismeretek fontosságára, de emellett számos más, az egészséggel, egészséges életmóddal kapcsolatos témakörrel is foglalkozik. Az első, internetes forduló január 24-én indul. Dr. Lórántffy Márai, a Nyugat-dunántúli Regionális Mentőszervezet megbízott orvosigazgatója elmondta: a vasi iskolások szívesen vesznek részt és szép eredménnyel szerepelnek a versenyen.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!