Nem dőlt meg a napi meleg rekord szombaton, de a napi legmagasabb minimum rekordja igen: szombat reggel a fővárosban 7,3 Celsius fok volt - mondta el az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa az MTI-nek. Jenki Szilvia emlékeztetett rá: január 15-én a legmelegebbet eddig Somogyszobon mérték, 1993-ban 13,6 Celsius fokot. Ennél most szombaton sem mértek melegebbet sehol az országban, de Szombathelyen beállították a 13,6 fokos rekordot. Mint a meteorológus elmondta, a következő napokban még több fokkal meghaladja a hőmérséklet a sokévi átlagot, de folyamatosan csökken, a jövő hét végén pedig a mostaninál 8-10 fokkal alacsonyabb hőmérsékletre lehet számítani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!