Jótékonysági est a Bercsényi Iskola javára

A szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskolába 5 éve járnak mozgás,- hallás,- és látássérült gyerekek, akiknek mindennapjait fejlesztő pedagógusok segítik. Az intézményben a legsúlyosabban sérült gyerekek számára szeretnének egy pihenőszobát létrehozni a szertárhelyiség átalakításával – tudtuk meg Fokiné Rácz Ilona igazgatónőtől. Mivel saját forrás nem áll rendelkezésükre, február 4-én jótékonysági estet tartanak a Bartók Teremben 18 órától. Az est fővédnöke Dr. Prugberger Emil képviselő. A jótékonysági esten neves művészek mellett volt tanítványok is fellépnek, az iskolában pedig támogatói jegyek is vásárolhatók.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek