Közlekedési baleset Körmenden Tegnap délután közlekedési baleset történt Körmend belterületén a 8-as számú főúton. Egy járőrautó megkülönböztető jelzést használva haladt a Rákóczi Ferenc utcában, mikor egy suzukis kellő körültekintés nélkül kihajtott a védett útra és az ott haladó gépjárműnek ütközött. Az ütközést követően a járőrautó egy villanyoszlopnak csapódva állt meg, vezetője pedig az elsődleges orvosi vélemény alapján 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A Suzuki vezetője az ütközést követően rendőri felszólítás ellenére gyalogosan elhagyta a helyszínt, majd személyazonosságának megállapítása után a gyors rendőri munkának köszönhetően a helyi férfi elfogásra került, és nevezett személyt előállították a Körmendi Rendőrkapitányságra. Az alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. Az ügyben a Körmendi Rendőrkapitányság segítségnyújtás elmulasztása miatt büntetőeljárást indított.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!