Új festmények a forrásközpontban

Szerdán 13 órakor a Regionális Felsőoktatási Forrásközpont bejáratánál négy festőművésszel, Horváth Jánossal, Szántó Istvánnal, Szurcsik Jánossal és Tóth Csabával beszélgetnek a létesítmény munkatársai - számol be az egyetem hírlevele. Az apropó: a négy művésznek összesen hét alkotása kap helyet a forrásközpontban. Mint azt dr. Iker János igazgató elmondta, a Savaria Egyetemi Központ Könyvtára nem csupán nevében más, mint egy "hagyományos" könyvtár, hanem közösségi teret jelent, ahol az egyetem diákjai, tanárai, valamint az intézmény partnerei találkoznak. Így ha valahol, akkor itt helye van a művészeteknek is, illetve fontos szerepük van a művészeti alkotásoknak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek