Új tárlat a Szombathelyi Egyházmegyei Könyvtárban

Új időszaki kiállítással várja az érdeklődőket a Szombathelyi Egyházmegyei Könyvtár. A "400 év térképekben" című tárlat a könyvtár gyűjteményében őrzött térképekből, valamint a Püspöki Palotából csak erre a kiállításra kölcsön kapott, két nagyon értékes térképből áll. Az érdeklődők többek között megtekintetik a Magyarországot bemutató térképeket,azon belül is kiemelt szerep jut a Szombathelyi Egyházmegyére vonatkozó dokumentumoknak. Egy másik részt képviselnek az Európára vonatkozó térképek, a további csoportokban pedig az Európán kívüli földrészek térképei kaptak helyet. A tárlatot 2011. április 15-ig tekinthetik meg -írja a martinus.hu

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek