Ellenérzésüket fejezik ki a nyugat-dunántúli fürdővárosok szállodásai nyílt levelükben, melyben az egyik ötcsillagos bükfürdői hotel árpolitikáját nehezményezik. A turizmus.com információi szerint az ellenérzéseket a szálloda egyik elmúlt év végi akciója váltotta ki, amelyben a hotel 3 éjszakás, félpanziós csomagját, személyenként 68 euróért, 19.000Ft-ért ajánlotta. A levélírók szerint túlzott árcsökkentés veszélyezteti a nyugat-magyarországi gyógy-, spa és wellnesspiac elmúlt években elért jó hírnevét. A levelet bükfürdői szállodákon kívül alsópáhoki, hévízi, sárvári, sőt zalakarosi szállodavezetők is aláírták. A komplexum vezetője nyílt levélében úgy reagált: a környező országok szállodáihoz hasonlóan néha ők is alkalmaznak marketing-módszereket, melyek a hazai turisztikai piacon talán szokatlannak tűnnek. Ezzel kapcsolatban szakmai konzultációt kezdeményez, melyre február 11-én, nyugat-magyarországi szállodák igazgatói és értékesítési vezetői részvételével kerül sor.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!